28 lis 2012

GORĄCY APEL !!!

GORĄCY APEL, PODPISZ PETYCJĘ !


Szanowny czytelniku, moje koleżanki, znajome, goście i mili podczytywacze !

Już niedługo nie kupisz rumianku, mięty, melisy, ani innych naturalnych suplementów, nie będziesz mieć prawa do wyboru leczenia naturalnego, ponieważ Unia Europejska i koncerny farmaceutyczne, chcą nas tego prawa pozbawić, chcą byśmy stali się przymusowymi "konsumentami" chemicznych leków, które są nieskuteczne, powodują wiele skutków ubocznych, są bardzo drogie !
Wykonajmy gest dobrej woli, dzięki któremu obronimy nasze prawo do alternatywnego, leczenia naturalnego, które towarzyszy człowiekowi od setek lat, zatroszczmy się o nasze zdrowie.

Tym bardziej wszystkim nam powinno zależeć na możliwości leczenia naturalnego i korzystania z naturalnych, ziołowych zasobów natury, ponieważ w naszym kraju praktycznie nie istnieje system leczenia, profilaktyki i ochrony zdrowia, a obecny znajduje się w stanie permanentnej zapaści.

MIEJMY ŚWIADOMOŚĆ, ŻE MAMY PRAWO I OBOWIĄZEK, BRONIĆ SWOICH RACJI, PRAWA DO WYBORU LECZENIA NATURALNEGO, TAK SAMO JAK MUSIMY PRZECIWSTAWIAĆ SIĘ PRÓBOM ZROBIENIA Z NAS KRÓLIKÓW DOŚWIADCZALNYCH, KTÓRE BĘDĄ POSŁUSZNYMI ZJADACZAMI ŻYWNOŚCI GMO, KTÓRĄ  W SPOSÓB HANIEBNY ZA PLECAMI OBYWATELI, CHCĄ WPROWADZIĆ  NOWĄ USTAWĄ, JAŚNIEPANUJĄCY!!!


PODPISZ PETYCJĘ, MASZ NA TO WPŁYW  !
DZIĘKI TEMU PODPISOWI, WYRAŻASZ NIEZGODĘ NA OGRANICZENIE TWOICH PRAW DO WYBORU LECZENIA ALTERNATYWNEGO.

POPROŚ SWOICH ZNAJOMYCH, PRZYJACIÓŁ I RODZINĘ, BY TEŻ PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO TEGO APELU.

NIE DAJMY SIE MENTALNIE WYKRĘCAĆ, MANIPULOWAĆ I WMAWIAĆ, ŻE NA NIC NIE MAMY WPŁYWU.
MAMY WPŁYW, MAMY PRAWO GŁOSU, WIĘC Z NIEGO KORZYSTAJMY!!!


Dla tych, którzy nie mają świadomości tego zagrożenia lub wahają się, czy tę petycję podpisać, krótki materiał do wysłuchania, w czym rzecz.
Fundacja Świadomość Ziemi 
fundacja@swiadomosc-ziemi.org                       


Kochani!
Parlament Uni Europejskiej wprowadza kolejne rozporządzenie, które nie pozwoli jej obywatelom nie tylko legalnie handlować, ale i w konsekwencji uprawiać w swoim ogródku zioła, sadzić drzewa itp. To co wydaje się paranoją staje się w ciszy gabinetów faktem. Wypełnienie tej petycji zajmuje niecałą minutę, a może pomóc powstrzymać kolejne absurdalne prawo.
Pozdrawiamy serdecznie,  
Fundacja "Świadomość Ziemi"


 
Mamy do czynienia z wielkim skandalem, którego istotę uświadomi Wam lektura załączników. W interesie wielkich koncernów farmaceutycznych Unia Europejska od 14 grudnia br. próbuje zablokować na swoim obszarze, w tym także w Polsce, sprzedaż suplementów naturalnych, w dodatku obłudnie uzasadniając to interesem klienta. Podpisujcie międzynarodową petycję protestacyjną w tej sprawie, którą sygnowało już w Europie 300 tysięcy osób i posyłajcie wszędzie siecią wiadomość, jaką zamieszczamy m.in. na stronie internetowej "NŚ" - www.nieznanyswiat.pl. Mimo że oświadczenie to pojawiło się u nas zaledwie przed trzema dniami, zapoznało się z nim i udzieliło mu wsparcia już prawie tysiąc osób. Najważniejsza jest jednak petycja, jaką znajdziecie nahttp://www.iozn.pl/petycja/Podpisz_petycje.html wraz z towarzyszącą jej prezentacją multimedialną (http://iozn.pl/petycja/petycja.html).
Nie pozwólmy, by narzucano nam,jak chronić swoje zdrowie. Działajmy.Ps. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli przeczytać powyższy apel i zdecydowali się podpisać Petycję.
Elvis Wentylator :)  

 
SIŁĘ I ZDROWIE CZERPIEMY Z NATURY, JESTESMY JEJ CZĘŚCIĄ,
JESTEŚMY DZIEĆMI NATURY.

ZATRUTE POWIETRZE, WODA, ŻYWNOŚĆ GMO, WSZECHOBECNA, SZTUCZNA CHEMIA, TO SĄ RZECZY, KTÓRE MAJĄ NAM SKUTECZNIE ZATRUĆ I TAK NIEŁATWĄ I KRÓTKĄ EGZYSTENCJĘ NA ZIEMI. 
MIEJ SWIADOMOŚĆ !