28 sty 2013

ANTIDOTUM NA CHANDRĘ

O teraputycznych pożytkach płynących ze śmiechu, nikogo nie trzeba przekonywać. Śmiech jest doskonałym sposobem na poprawę stanu psychicznego i fizycznego, wzmacnia naszą odporność, pomaga odreagować stresy, odgonić nudę, jest świetną odskocznią w szarzyźnie, monotonii i powtarzalności dnia codziennego. Już kilka minut śmiechu, w znaczny sposób podnosi poziom endorfin, poprawia krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie, a ponadto poczucie humoru, stymuluje rozwój inteligencji. Aby skorzystać z terapeutycznej mocy śmiechu, musimy traktować śmiech i poczucie humoru, jako Filozofię Życia, dzięki której zaczniemy spoglądać  na świat inaczej i mieć większy dystans do wielu spraw, które nas denerwują, niepokoją, wprowadzają w stan permanentnej frustracji.
Śmiech, doskonała medytacja, pozwalająca doświadczać tu i teraz, sposób na stan między chwilami, które mijają, a tymi, które jeszcze nie nadeszły.

Pośród zimowej zawieruchy, mrozu, śniegu, przygotowałem dla Was pigułkę z antidotum na zimową chandrę, zniechęcenie, ogólny brak energii i chęci do działania.Pośmiejmy się, szukajmy powodów do wygłupów, wszak idzie o nasz dobry nastrój i zdrowie.


Humor i dowcip, przeciwdziałają ponuractwu, ułatwiaja kontakty międzyludzkie.
Obejrzyjcie ten krótki filmik i spróbujcie sie nie śmiać, ja nie dałem rady!


ZARAŹLIWY ŚMIECH W METRZE, OBEJRZYJ I POŚMIEJ SIĘ I TY!

6 komentarzy:

 1. No kupa śmiechu... na zdrowie ;-) Pozdrawiam BeA

  OdpowiedzUsuń
 2. No I sie usmialam, super, dzieki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. trafiles w dziessiatke,usmialam sie ...........chociaz od wczoraj chodze obrazona na caly swiat...............pozdrawiam serdecznie:p

  OdpowiedzUsuń

 4. This is very interesting, You are an excessively professional blogger. I've joined your res feed and sit up for in the hunt for more of your fantastic post. Additionally, I have shared your website in my social networks

  Latest Soft Download

  OdpowiedzUsuń
 5. No tośmy się pośmiali:))))psy zjeżdżające na boku dla mnie bomba:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie że się wszystkim podobało:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję c: