3 lis 2014

PANTA RHEI...


"Śmierć cofa nas w czasie i uczy kochać życie"Jesień, trzecia pora roku, dla mnie czas refleksji, któremu sprzyja nastrój naszego, polskiego dnia Wszystkich Świętych i Zaduszki. To nie początek każdego nowego roku, ale listopad jest dla  mnie  czasem na podsumowania, przegląd własnego życia, przyjrzenia się sobie, kim jestem, gdzie doszedłem i dokąd zmierzam. Przyglądam się sposobom mojego postępowania i myślenia, pragnieniom i celom jakie chcę jako człowiek w życiu osiągnąć , szukam takich inspiracji, które rozwijają duszę, duchowo wspierają , dodają energii i woli do życia w niełatwej rzeczywistości.
Świadomość tego kim jestem, mój moment rozliczenia z samym sobą, jest dla mnie, człowieka wiary również okazją do znalezienia czasu, na  przygotowanie się do nadchodzącego Adwentu.
 Wytrwałości i zmian na lepsze, tego sobie życzę.12 komentarzy:

 1. I mnie listopad podobnie nastraja. Pieknie to napisales.
  Ameli/Villaartis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, że zajrzałaś do mnie. Pozdrawiam serdecznie z zalanej słońcem Polski:)

   Usuń
 2. Bo tak na prawdę jesteśmy tu na chwilę ;-) Piękne zdjęcie i myśli....Nastrajają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda Bałatko i czasami ten fakt mnie smuci, że tylko na chwilę, a czasami cieszy, że wreszcie to życie kiedyś się skończy, a wraz z nim wszystko co trudne i czasami bardzo bolesne. Serdecznie pozdrawiam:)

   Usuń
 3. I ja Ci Elvisie życzę wytrwałości ..wiesz dawno dawno siebie nie analizowałam ..hm..

  OdpowiedzUsuń
 4. Wytrwałości i zmian na lepsze. Tego Tobie życzę.
  ...sobie również ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech tak się stanie! Dziękuję. Pozdrawiam:)

   Usuń
 5. O matko! Wieki Cię nie czytałam :)))) Pamiętasz jeszcze postrzeloną Monikę? Co tam u Ciebie Elvisku drogi ? Buziam z przykrytego chmurami Lublina :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Monika, cześć! Jasne, naszych "dialogów na cztery nogi" na deccorii to nigdy nie zapomnę, miło wspominam te wygłupy. A jak Twoje marzenia o własnym gniazdku, czy jesteś blisko, a może już się spełniły? serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwiedź mojego bloga to troszkę się wyjaśni ;) Nie do końca jest to nasze i tylko nasze ,ale jesteśmy już w trochę lepszej sytuacji :) Cmokam i zapraszam :*

   Usuń
 7. A tu może będziesz bardziej na bieżąco :)))))
  https://www.facebook.com/pages/Lavien-Arthome-wn%C4%99trze-z-pasj%C4%85/308730875848416?ref=hl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję c: